WinnWell Hokejová bránka Mini Quik Net Set

Strážny pes

do košíka:
  ks

I

Detská skladacia bránka so streleckou plachtou Mini Quicknet Set je skvelý prostriedok na získanie prvých skúseností s hokejkou malých hokejistov. Doma, vonku pred garážou alebo v zime na ľade sa Vaši najmenší zabaví strieľaním na bránku sa streleckou plachtou. Základom setu je skladací bránka s rozmermi 79 x 53 x 30 cm z kovových rúrok s priemerom 2,24 cm s plastovými podložkami. Jednotlivé kusy konštrukcie ľahko zacvaknite k sebe vďaka systému "snap clip". Sieť k bránke upevníte pomocou povrázku, ktorý jednoducho prevlieknete pozdĺž celej bočnej konštrukcie. Na túto poctivú konštrukciu pripevníte potom pomocou suchých zipsov streleckú plachtu s obrázkom brankára a otvory pre triafanie sa do bránky. Súčasťou setu je tiež hutný a zároveň mäkký loptička zo EVA peny a dve malé plastové hokejky s dĺžkou 39 cm k päte a s lopatou s dĺžkou 14 cm. Jedna hokejka má pravý ohyb, druhá potom ohyb ľavostranný.